Doprovodný Program

Ten se bude odvíjet od počasí a od počtu lidí. Obojí je nám zatím záhadou. Takže to budeme operativně upravovat dle potřeby.

Plán je takovej:

Lezení venku

Předpověď počasí se mění každý den, ale beznadějný to není a může se stát, že se bude moct lízt. Takže 200m od kulturáku je první věžička. Kacanováček nabízí pár různě těžkých trojek. O kousek dál je Kacanovský bažináč, Malina a Rozvalina. Tam už to je rozmanitější. Například dvojkovej komín s kruhem na Bažináče docela prověří. No a Kacanovy Krík je 800m. Tam je několik spárových lahůdek. Ta nejdelší má 22m. Více informací na hlavní kase.

Sobota:
10:00-12:00 Kacanovy Krík
Spárový a smyčkovací Workshop s Davidem Bobrem Obročníkem, plus decentní ochutnávka HighLine na vlastní nebezpečí. Pokud bude pršet, tak to proběhne u dřevěných spár vedle kulturáku.

15:00-15:30 Okolí Kulturáku – Teorie Žáby  pár odborných slov před nadcházející zábavou.

15:30-16:30 Okolí Kulturáku – Soutěž „Co všechno vydrží Žába“ – Závodnicky i divácky velmi atraktivní kratochvíle. O co se přesně jedná, se dozvíte na místě od hlavního hybatele, spíkra a hlavního rozhodčího této soutěže – Dědase – Martina Dědka.

Bojsova 10′ – POVL soutěž pro lezecké dvojky na sobotní den. Leze se deset vybraných cest v Hruboskalských údolíčkách. Start ráno, jak kdo vstane. Konec v 18. hodin. Vyhraje dvojka která vyleze více cest. V případě stejného počtu, ta věkově starší. Cestu musí prostoupit oba borci. Leze se podle pravidel a na vlastní triko!!!  Hlavní výhra metr piv (10 kousků). Více na hlavní kase.

 

Pokud máte FejsBůček tak svoji plánovanou účast prosím protvrďte zde.

Pomůže nám to lépe poladit občerstvení a připravit se organizačně.

Díky

 

Sponzoři POVLU:

ObrWorks18SingingRock18Hanibal18Rohozec18Saltic18Alpine_direct18

 

 

 

 

 

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *