POVL 2017

Druhý ročník POVLu v Kacanovech bude. Termín je 22. – 24. 9. 2017 Přičemž neděle bude opět dojezdová – lezecká či výletní.

Obsazení a obsah přednášek zatím není zřejmý. Příprava zatím probíhá zcela ve stlu póvl. Ale už se něco rýsuje a je jasné, že to opět bude naprostá bomba.

To si nemůžeš nechat ujít. To je jasný.

Sponzoři POVLU:

obrworks

rohozec

saltic

singingRock

hanibal

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.

3 komentáře u „POVL 2017

  • Na konci ledna 2016 se mi narodil syn, následník. V 8 měsících mi pomáhal z kočárku vybírat vstupné dole na terase. Když se začal při tom nudit a jeho maminka byla na sále, vrazil jsem mu do ruky jeho PRVNÍ PÁREK V ŽIVOTĚ a celý ho nadšeně sežral s výrazem minimálně slasti!!! Od té doby má lásku na celý život a stejně jako párek není možná ten úředně schválený pokrm pro kojence, tak i POVL není prostě určitě nic z učebnic a z úst odborníků. Moc si nejen s následníkem přejeme, aby i ostatní nejen junioři přišli POVLu na chuť 🙂

  • Tak druhý ročník nezklamal. Letos jsem sice vic lezl, tak jsem toho viděl míň, ale co jsem viděl, to mě bavilo. Háčka jsem naštestí stihl a Frantu si nenechal ujít. Díky za pěkný víkend! Tak zas za rok.
    Iwoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *